Yeni Müşteri Hesabı

Böyle bir durumda OTOVINN, ÜYE hakkında hukuki ve cezai her türlü yasal yollara başvurma hakkına sahip olacak ve doğabilecek tüm zararlardan ÜYE sorumlu olacaktır. Ayrıca https://bahsegelcom.com/ ÜYE, o güne kadar üyelik yoluyla kazanmış olduğu İNDİRİM vb. Gizlilik politikasını ve kullanıcı sözleşmesini okudum, kişisel verilerimin korunmasını kabul ediyorum.

  • İzleyen sayfalarda söz edilen menkul kıymetler 1933 tarihli Birleşik Devletler Menkul Kıymetler Kanunu kapsamında tescil edilmemiştir ve edilmeyecektir.

Derneğimizin üye olmak istediğiniz şubesinin üyelik formunu aşağıdan indirin ve eksiksiz şekilde doldurun. Flormar’ın kampanyalarından haberdar olabilmek için iletişim iznini kabul ediyorum. Taslak İzahname, [●] tarihi itibariyle en güncel bilgileri ihtiva etmektedir. Taslak İzahname halen Sermaye Piyasası Kurulu tarafından incelenmektedir ve henüz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanmamış veya onaylanmamıştır. Menkul Kıymetler’e ilişkin Türkiye’deki herhangi bir yatırım kararı Sermaye Piyasası Kurulu’nun ilgili yayımını ve onayını takiben verilmeli ve yatırımcıların bu kararları, İzahname bazında yaptıkları incelemelere dayanmalıdır. Konuyu bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Aydınlı, kişisel verilerinizi gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve güvenliği için gerekli teknik ve idari her türlü tedbiri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Aydınlı’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, internet sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Aydınlı bu durumu derhal sizlere ve Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirir. A101 kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. A101, üyenin portal hizmetlerini alırken internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

Müşteri Ilişkileri Yönetimi Ile Dijital Asistan Ve Çağrı Merkezi Hizmetlerimiz Kapsamında Kişisel Verilerinizin Işlenmesi:

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder. Firma, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

Üye ol

Böyle bir durumda OTOVINN, ilgili ÜYELER hakkında hukuki ve cezai her türlü yasal yollara başvurma hakkına sahip olacak ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili ÜYELER sorumlu olacaktır. Ayrıca ilgili ÜYELER, o güne kadar üyelik yoluyla kazanmış oldukları ödül puan vb. ÜYE, OTOVINN sosyal medya hesaplarına ekleyeceği, üçüncü kişilere ait görsellerin, düşüncelerin, telif hakkını haiz içeriklerin ve benzerlerinin sistemde izinsiz olarak kullanılmasından kendisinin sorumlu olacağını, OTOVINN’ın buna ilişkin herhangi bir sorumluluğu olmadığını, OTOVINN’ın gerekli tedbirlere başvurup, yasal süreç başlatabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. ÜYE, OTOVINN sistemine ait hizmetin etkin şekilde kullanılması amacıyla, ÜYELER’in belirlemiş oldukları, sistemde kayıtlı isim, soyad, cep telefonu, e-posta adresi, ilgili ÜYE İŞYERİ’nde yapılan işlemleri ve bu hizmeti sağlayan ÜYE İŞYERLERİ ile paylaşacağını kabul eder.

Hizmet Verdiğin Alanda Müşterilerden Talep Var

3.2 Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır. Yapacağınız tüm alışverişlerde Kredi Kartlarına 6 taksit avantajı. Flo üyeleri kapıda nakit ödeme avantajından yararlanabilirler. Kampanyalardan e-posta ile haberdar olmak istiyorum. Pazarlama ve tanıtım amaçlı iletişime izin veriyorum.

Gönderici veya gönderilen tarafından teslim alınmayan kargoların TAŞIYICI’nın deposunu işgali nedeniyle tahakkuk edecek bedeller ile yeddiemine tevdi halinde oluşacak tüm masraflar KULLANICI’e ait olacaktır. Teslim alınmayan kargoların muhafazasından TAŞIYICI sorumlu değildir. KULLANICI tarafından, gönderilen emtianın teslimi esnasında, Taşıma senedi tanzimi zorunlu olup, taşıma senedindeki kayıtlardan birinin sehven yazılmamasından, yanlış veya hakikate aykırı yazılmasından doğacak zarar ziyan KULLANICIe aittir.

İşveren Üyeliği

Colin’s, elektronik posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde website kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Yine Colin’s Üye’ nin siteye erişmek için kullandığı İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi bilgileri de toplayabilir. 2.9 Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve/veya verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı ve/veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir.